Sprzątanie

Jak skutecznie posprzątać po remoncie?

Jak skutecznie posprzątać po remoncie?

Prowadzisz własną firmę, a Twoje miejsce prowadzenia działalności przeszło niedawno generalny remont? A może wprowadzasz się do wymarzonego domu, w którym kilka dni temu ekipa fachowców zakończyła remont? Z efektu końcowego jesteś bardzo zadowolony – wnętrze wygląda nowocześnie, ale widać ślady po farbie, kleju i innych środkach chemicznych. Jak sobie z tym poradzić?

Sprzątanie po budowie lub remoncie – czy warto zatrudnić firmę sprzątającą?

Sprzątanie po budowie lub remoncie a profesjonalna firma sprzątająca

Sprzątanie domu lub mieszkania zaraz po zakończeniu budowy to trudne zadanie, które wymaga odpowiednich środków chemicznych i sprzętu. Ogromna ilość brudu musi zostać usunięta nie tylko przed rozpoczęciem użytkowania obiektu, ale przede wszystkim, zanim ekipa montująca i wykończeniowa będzie mogła zacząć działać. Dlatego warto skorzystać z usług dobrej firmy sprzątającej. O tym w dzisiejszym artykule.

Mycie okien bez smug – domowe sposoby

Mycie okien bez smug - domowe sposoby

Na pierwszy rzut oka mycie okien może wydawać się łatwym zajęciem. Wszystko czego potrzebujesz to miska z wodą, czysta ściereczka i dobre przygotowanie. Jednak w obliczu brudu z okien może to okazać się sporym wyzwaniem. Uporczywe smugi lub trudne do usunięcia plamy na framugach drzwi lub parapetach okiennych to najczęstszy problem. Jak więc czyścisz okna …

Mycie okien bez smug – domowe sposoby Read More »

Sprzątanie obiektów przemysłowych – dlaczego warto korzystać z usług profesjonalnych firm?

Sprzątanie obiektów przemysłowych - dlaczego warto korzystać z usług profesjonalnych firm?

Prowadzenie nowoczesnego biura, fabryki czy hali przemysłowej wiąże się z kilkoma obowiązkami. Jednym z nich jest konieczność utrzymania czystości w pomieszczeniach – dla komfortu pracowników oraz przestrzegania przepisów BHP. Samodzielne czyszczenie powierzchni roboczych może być kłopotliwe i nie zawsze jest korzystne z finansowego punktu widzenia. O wiele łatwiej jest zatrudnić profesjonalną firmę sprzątającą, która wykona …

Sprzątanie obiektów przemysłowych – dlaczego warto korzystać z usług profesjonalnych firm? Read More »

Jak wyczyścić kostkę brukową po zimie?

Jak wyczyścić kostkę brukową po zimie?

Nasz ogród po zimie, w czasie wiosennym wymaga konserwacji. Nie może ona ominąć również nawierzchni z kostki brukowej. Oczywiście jeśli zależy nam na nawierzchni trwałej na lata. W tym wpisie omówimy jak czyścić kostkę brukową po zimie.